Klimatizasyon Otomasyon

Tüm Klimatizasyon cihazlarının kontrol sistemlerine müdahale edilebilmektedir. Tüm Kontrol sistemleri cihazların çalışma prosesine bağlı olarak yenilenip değiştirilebilir. Daha uygun, gelişmiş ve ucuz çözümler sağlanır. Mevcut kontrol sistemleri gelişen teknolojiye bağlı olarak cihazların daha emniyetli ve enerji verimliliği acısından daha ekonomik çalışması için daha yeni kontrol sistemi uygulamaları yapılabilmektedir.

Sahada bulunan mevcut cihazların tek bir noktadan bilgisayar veya dokunmatik paneller üzerinden izlenmesi ve kontrolü sağlanmaktadır. Firmamızın Klimatizasyon scada programı üzerinden veya işletmede mevcut bir otomasyon sistemi mevcut ise sistemleri entegre ederek tüm sahadaki cihazların otomasyona entegrasyonu sağlanır.

Klimatizasyon otomasyonu alanında keşif, projelendirme, uygulama, devreye alma ve servis hizmetlerimiz vardır. Her aşama konusunda yetkin personel tarafından yapılmaktadır.

Kontrol ve sarf malzemelerin satışı vardır.

Adres: Meriç Mah. MTK Sitesi 5746/10 Sk. No:15 Çamdibi / Bornova, İzmir  |  Tel: 0232 3817128  |  Fax: 0232 3817129  |  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

1000 sola karakterler
Acar Bilişim Teknolojileri, Web Sitesi Aliağa İzmir, Web Tasarım İzmir Aliağa Firması, SEO