Daire Giriş İstasyonları

Daire Giriş Sıcak Su İstasyonları, merkez ısıtma sistemlerinin sağladığı ekonomiyi ferdi sistemlerin konfor koşullarını bağımsız olarak belirleyebilme avantajı ile birleştirir.

Devamını Oku

Sensörler

Sensörler, enerji tasarruflu, doğa dostu binaların oluşturulmasında bina otomasyon sistemlerinin ayrılmaz
bir parçasıdır.

Devamını Oku

Frekans İnvertörleri

Günümüzde frekans invertörleri, her türlü fan ve pompa uygulamalarında maksimum kapasitesinin altında kalan taleplerde, motorun düşük frekansta çalışmasını sağlayarak enerji tasarrufunu hayata geçirmek için yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Damper Motorları

Damper motorları, havalandırma sistemi kontrolünün önemli bir parçasıdır. Klima santrali ve mahallerdeki karışım hava ve kapatma damperi kontrollerinin yanı sıra merkezi ve yan havalandırma sistemlerinin kontrollerinde de kullanılmaktadır.

Devamını Oku

Flanşlı Kontrol Vanaları

Elektrikli motorlar ve kontrol edilebilen flanşlı kontrol vanaları, HVAC uygulamalarında ısıtma ve soğutma hatlarında bulunan su veya buharın, iklimlendirme talebine göre yönetilmesini sağlar.

Devamını Oku

Balans Vanaları

Basıçtan bağımsız balans ve kontrol vanaları, ısıtma ve soğutma suyu devrelerinde otomatik balanslama için dizayn edilmiştir. Bu sayede debi, basınç dalgalanmaları altında limitlenebilmektedir.

Devamını Oku

Fan Coil Vana ve Motorları

Kolay montaj özelliği ve yıllarca kullanılmaya imkan veren kalite anlayışını bir arada barındıran vana ve motorlarımız akışkan kontrolü projelerinde güvenle tercih edilmektedir.

Devamını Oku

Termostatlar

Bugüne kadar yüzlerce projede kullanılan termostatlar, ofis ve yaşam alanlarında ekonomik ve pratik çözümler sağlar.

Devamını Oku

Lehimli Isı Eşanjörleri

Lehimli Isı Eşanjörleri, soğutma ünitelerinde evoparatör, kondenser, ısıtma uygulamaları ve ani ısıtıcı olarak ve spesifik uygulamalarında kullanılır.

Devamını Oku

Adres: Meriç Mah. MTK Sitesi 5746/10 Sk. No:15 Çamdibi / Bornova, İzmir  |  Tel: 0232 3817128  |  Fax: 0232 3817129  |  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

1000 sola karakterler
Acar Bilişim Teknolojileri, Web Sitesi Aliağa İzmir, Web Tasarım İzmir Aliağa Firması, SEO